Ogłoszenie

W dziale PhotoShop są umieszczone tematy, tylko ich nie widać przez subfora. Zapraszamy do oglądania :D

  • Index
  •  » Nowości
  •  » Zagłosuj na KAT-TUN, Jina... w NTV Best Artist 2011!

#1 2011-10-10 18:36:28

 KwiatWschodu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-13
Posty: 50
Nr.1 in KAT-TUN?: JinDa
Best KAT-TUN's song?: Rescue
Best KAT-TUN's clip?: Rescue
WWW

Zagłosuj na KAT-TUN, Jina... w NTV Best Artist 2011!

Drodzy fani KAT-TUN i Jina, posłuchajcie swojego serca i oddajcie, ten jeden, decydujący głos na swój ukochany zespół czy byłego członka tego zespołu.
Tak! Wpłyńcie swoim głosem na to, który z jpopowych artystów otrzyma nagrodę w NTV Best Artist 2011, czyli Najlepszego Artysty NTV 2011 roku!


Jak głosować w NTV Best Artist 2011?

Wejdźcie na stronę: http://www.ntv.co.jp/best-artist , a następnie kliknijcie na czerwony przycisk (prostokąt czerwony w złotej obwódce).

Jak uzupełnić rejestrację, która się pojawiła?

ペンネーム (pseudonim) -> wpisz swój pseudonim w hiragana, katakana albo kanji (url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Katakana]Tabela znaków katakany[/url]
年代 (twój przedział wiekowy) -> rozwiń listę i wybierz twój przedział.
都道府県 (prefektura) -> rozwiń listę i wybierz na przykład Tokio (東京都)
市区町村 (miasto) -> jeśli wybraliście prefekturę Tokio, to miasto też powinniście z tej prefektury na przykład, wklejającあきる野市 (Akiruno) (Lista miast prefektury Tokio.
性別 (płeć) –> zaznaczcie waszą płeć, 男 (mężczyzna), 女 (kobieta)
アーティスト (artysta) -> jak wam serce dyktuje, kolejno albo tylko jednego artystę wpisać to wpisujcie :-)

Mała ściąga nazw zespołów związanych z ludkami z KTNews w japońskim, chociaż amerykanka wpisała KAT-TUN normalnie, więc nie wiem...
KAT-TUN - カトゥーン
News – ニュース
Akanishi Jin – 赤西仁
Yamashita Tomohisa – 山下智久
Kanjani8 – 関ジャニ∞

Co do sensu wpisania YamaPiego nie daję głowy, ale co szkodzi spróbować? XD

Przykład:
アーティスト(1)-> KAT-TUN
アーティスト(2)-> 赤西仁
アーティスト(3)-> 山下智久
アーティスト(4)-> NEWS
アーティスト(5)-> 関ジャニ∞

Możecie zagłosować też na innych jpopowych artystów, byleby byli uwzględnieni w Oriconie -> http://www.oricon.co.jp

あなたが選ぶ今年ブレイクしたアーティストは? (Artysta, który w tym roku się przebił?)

あなたが今聞きたい"日本を元気にする曲(J-POP)"は? (Piosenka, która reprezentuje j-pop i, którą chcesz usłyszeć?) -> wpiszcie nazwę piosenki z singla/albumu artysty, np. 勇気の花/ KAT-TUN (Yuuki no Hana). 

[b]その理由,その曲に関するエピソードを教えてください (Proszę zwięźle wytłumaczyć, dlaczego wybrało się taką piosenkę.)


Przykłady, autorstwa: sh0rtie_anne :
    日本人はこの曲でお互いを奨励.  (Japończycy dodają sobie otuchy tą piosenką.)
    私は激励のために日本の人々にこの曲を送信する. (Chcę wysłać ten utwór, aby dodać otuchy Japończykom.)
    美しい国から美しい歌. (Piękny utwór z pięknego kraju.)
    この曲では、我々はラフ回を通じてお互いを促すことができる。我々は勇気を得て、笑顔で上に住んでいる (Tą piosenką, możemy pocieszać siebie w ciężkich czasach. Zyskujemy odwagę, aby żyć z uśmiechem.)

Możecie podać różne powody, ale wszystkie muszą być napisane w języku japońskim.

Następnie kliknijcie przycisk „Wyślij” (pierwszy przycisk), drugi oznacza „Zresetuj”.

Potem ukaże się Wam strona z uzupełnioną rejestracją, aby potwierdzić swój głos, kliknijcie „Potwierdź”(Górny przycisk).

Pojawił się napis: 投稿が完了いたしました , który oznacza:
Głosowanie zostało zakończone.

Ze swojej strony, gratuluję przejścia tego ala wyborczego procesu i dziękuję wam za poświęcenie tych kilku chwil na oddanie swojego głosu na ukochanego artystę/zespół!

Źródło: kattunlove.livejournal.com

P.S. Nie do końca jestem pewna poprawności postępowania i wpisów, ale kto ogarnie instrukcje Amerykan? Nie ja, no ale przynajmniej w tych wyborach oddałam głos XD
P.S.2 Nie byłam pewna gdzie to dać, więc dałam tu^^


Kochamy http://img683.imageshack.us/img683/1813/000t1act.gif reklamy XD

Offline

 
  • Index
  •  » Nowości
  •  » Zagłosuj na KAT-TUN, Jina... w NTV Best Artist 2011!







Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gnpbf.pun.pl www.pokemonprzygody.pun.pl www.streetofrace.pun.pl www.serwery-emergency4.pun.pl www.madeinchina.pun.pl